חדשנות עכשווית ◄ בשיתוף מרכז פרס

קול קורא –  תערוכת הסטארטאפים האקסקלוסיבית של מרכז החדשנות של ישראל מתחדשת וזו ההזדמנות שלך להיות בפנים

 

מרכז החדשנות של ישראל במרכז פרס לשלום וחדשנות נפתח לפני שנה על פי חזונו של הנשיא שמעון פרס ז”ל וכבר הפך לחלון ראווה לחדשנות הישראלי ולכלי חשוב לקידום קשרי החוץ והיחסים הכלכליים בין ישראל והעולם.

בשנת הפעילות הראשונה, 45 חברות ישראליות נבחרות הציגו בגלריה וזכו לחשיפה חסרת תקדים לעשרות אלפי מבקרים מהארץ ומהעולם – ראשי מדינות ושרים, בכירים בחברות גלובליות, יזמים, תיירים וישראלים מכל קצוות המדינה.

כעת, מציע מרכז החדשנות של ישראל, בשיתוף רשות החדשנות ומשרד הכלכלה, הזדמנות לטכנולוגיות חדשות לקחת חלק בתערוכה. המועמדים שיבחרו להציג בגלריה ייהנו מהזמנה לאירועים אקסקלוסיביים, פגישות עסקיות רמות דרג וחיבור לפעילות המרכז בתחומי חדשנות,  העסקים והשלום.

נבחרי הקול קורא יזכו להציג בקומת החדשנות וייהנו מ:

 • הצגת פיתוח חדשני לצד הטכנולוגיות המובילות בישראל למשך שנת
  הפעילות 2020 – 2021
 • הזדמנות חשיפה למעל 100,000 מבקרים בשנה, בהם מאות משלחות עסקיות, מדיניות וכלכליות, בכירים בחברות ענק וקרנות השקעה, עיתונאים ומבקרים מישראל ומהעולם
 • חיבור למרכז פרס לשלום ולחדשנות והזדמנות להשתתף באירועים שונים
 • חשיפה ממוקדת של הפיתוח הטכנולוגי וחיזוק המותג של החברה באתר האינטרנט של מרכז החדשנות של ישראל ובחומרי הפרסום והשיווק, לצד פרסומים במדיה הישראלית והעולמית.

קריטריונים מנחים לבחירת מועמדים:

 • חברת סטארטאפ ישראלית, חברה בצמיחה או גוף מחקר ישראלי
 • המוצר / פיתוח / מחקר ניתן להצגה בצורה אטרקטיבית, אם באמצעות הצבת המוצר או אמצעי המחשה פיזי ו/או דיגיטלי אחר
 • תינתן העדפה למועמדים שיציגו הרכב יזמים / חוקרים מגוון, וכן לפיתוחים בתחומי האימפקט או חדשנות או חדשנות בת קיימא.

אופן הבחירה:

 • ועדה מטעם מרכז פרס לשלום ולחדשנות, בשיתוף רשות החדשנות ומשרד הכלכלה – תקבע את הזכאות להציג במסגרת התערוכה
 • שיקולי הוועדה יהיו הקריטריונים שפורטו לעיל. כמו כן, לצורך השוואה בין המועמדים ובחירת הזוכים יילקחו בחשבון גיוון התחומים המוצגים, מידת העניין לציבור בטכנולוגיה או במחקר, וכן פוטנציאל השינוי החיובי בעולם של המוצר / פיתוח / מחקר

הגשת המועמדות עד לתאריך 19.3.20

ההצגה בתערוכת החדשנות הינה ללא תשלום. עם זאת, באחריות המועמדים שייבחרו להפיק על חשבונם את התוכן המוצג, לטפל בהצגתו ולתחזק אותו באופן שוטף בהתאם להנחיות מרכז פרס לשלום ולחדשנות.

קול קורא זה כפוף להוראות התנאים הכלליים של מרכז פרס, המפורטים בלינק שלהן. בכל מקרה של סתירה בין הוראות קול קורא זה להוראות התנאים הכלליים, יחולו התנאים הכלליים.

 

  חברות ותאגידים - לבדיקה ללא עלות של המענק המתאים לכם, מלאו את הפרטים הבאים:

  התחל שיחה
  צריך עזרה
  שלום
  אפשר לעזור לך?