נילי שוחט

נילי שוחט

רו"ח, עו"ד, MBA

לנילי שוחט ניסיון רב כמנהלת כספים וכמנהלת פיתוח עסקי בחברות הייטק וחברות תעשייה ונדל"ן (קבוצת סקאל, קבוצת TECO), וכן שימשה כמנהלת צוות במחלקה הכלכלית ב- BDO זיו האפט ישראל.

‎‎‎‎נילי היתה ממקימי חברת התוכנה Yubitech (גייסה מעל ל- 1 מיליון דולר), בה שימשה כסמנכ"ל השיווק והכספים. במסגרת עבודה זו  ניהלה את גיוס הכספים מהרשות לחדשנות (לשעבר המדען הראשי), תוכנית השיווק, החדירה לשוק של החברה ופיתוח שותפים עסקיים בארץ ובחו"ל.

נילי הגישה מספר חברות למסלולי תמיכה ממשלתיים שונים, כולל מענקי הרשות לחדשנות – תנופה, קרן המו"פ, תוכנית החממות, חברות מתחילות, חברות מסורתיות, חברות עם טכנולוגיות לאוכלוסיות עם צרכים מיוחדים; מענקי המשרד להגנת הסביבה – הגשה לקול קורא של מגוון חברות ומפעלים בתחום מיחזור הפסולת והגשת PQלמכרזים בשילוב שיתוף פעולה עם חברות בינלאומיות. 

לנילי ניסיון רב גם בתחום העסקי: בנייה וליווי תוכניות שיווקיות, בנייה וליווי תוכניות עסקיות, בנייה וניהול של תקציבים ותזרימים, הגשות למימון לבנקים ומוסדות מימון אחרים ובבנייה וניתוח של דוחות כספיים.

לנילי שני תארים ראשונים בחשבונאות ומשפטים וכן תואר שני במנהל עסקים בהתמחות שיווק ואסטרטגיה – כל התארים מאוניברסיטת תל אביב.

נילי משמשת כיועצת בתוכנית המנטורינג של בוגרי הפקולטה למנהל עסקים רקנאטי.

More Info

HTML/CSS
Design
Wordpress
Photoshop
התחל שיחה
צריך עזרה
שלום
אפשר לעזור לך?